rozmiar tekstu

Witamy!

Ośrodek Romanówka to siedlisko sześciu drewnianych, całorocznych domków: 

Domek  4 os. "Magda" - taras,  balkon, aneks kuchenny, salon z ozdobnym piecykiem, łazieneczka, pokój na poddaszu z czterema tapczanami. 

Domek 8 os. "Monika" - duży salon z przytulnym kominkiem, kuchnia, dwie łazienki, pokój dwuosobowy i dwa pokoje trzyosobowe. 

Domek 8 os. "Mateusz" - duży taras i  balkon, kominek, aneks kuchenny, dwie łazienki, pokój jednoosobowy,  pokój czteroosobowy i pokój trzyosobowy.


Nowe domki :

Domek 6 os. "Hanka" - taras, kominek, aneks kuchenny, dwie łazienki, trzy pokoje dwuosobowe. 

Domek 6 os. "Jasiek" - taras, kominek, aneks kuchenny, dwie łazienki, trzy pokoje dwuosobowe. 

Domek 6 os. "Antek" - taras, kominek, aneks kuchenny, dwie łazienki, trzy pokoje dwuosobowe.

Naszym atutem jest bogactwo szklaków turystycznych i rowerowych. Chcemy jednak by nasi goście nie tylko mogli się cieszyć przyrodą i wypoczywać na łonie natury, dlatego stworzyliśmy ciekawe zaplecze rekreacyjne,  w tym kort tenisowy, boisko do siatkówki, wypożyczalnie nart oraz saunę. Nikt u nas nie bedzie się nudził a zwłaszcza nasi najmłodsi goście, dla których mamy duży teren do zabawy, huśtawki, piaskownicę i domek dla dzieci. Nasze mini zoo sprawi, że pobyt w Romanówce będzie dużą frajdą dla dzieci ale też dorosłych. Gwarantem udanego wypoczynku jest urokliwe położenie - między lasem a rzeką. Nasza działalność została wyrózniona przez prezesa ARiMR jako jedna z najlepszych w woj. śląskim.

Jesteśmy dobrym miejscem nie tylko na wypoczynek, ale też można u nas organizować szkolenia i kursokonferencje do 20 osób. Naszym celem jest stworzenie takiego komfortu i serdecznej atmosfery by chciało się tu wrócić.

Zapraszamy serdecznie!

 

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty, a także do zadawania pytań.
 

soblówka, domki wypoczynkowe, noclegi, nocleg, pokoje, tanie pokoje, tanie noclegi, wczasy, wakacje, domki letniskowe

O autorze
Odwiedzin :734 622
Gości online :36
Zapytań do bazy:6 (z cache2)
Czas zapytań :0.003s
Czas generowania :0.026s